Міжнародний день підтримки жертв злочинів

Вчителька порушила проблему соціальної реабілітації жертв злочинів, що почала хвилювати суспільство в кінці минулого століття. Повернула дітей у історичне минуле вересня 1985 року, коли сьомий конгрес ООН із упередження злочинності й поводження з правопорушниками затвердив Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою. 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів і зловживання владою. Вона зазначила, що 22 лютого 1990 року уряд Англії опублікував «Хартію жертв злочинів». Відтоді в усьому цивілізованому і демократичному світі відзначають день підтримки жертв злочинів.

Метою таких програм є допомога людям впоратися зі стресом, вийти з кризи, надати матеріальну і моральну підтримку. Такі програми спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, на їх соціальну реабілітацію та компенсацію матеріального й морального збитку.
Тож, світ намагається зробити усе для того, аби жертви злочинів відчували себе захищеними і знайшли сили повернутись до буденного життя, наша країна також прагне до цього, адже – це ознака сильної держави.

Кiлькiсть переглядiв: 253

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.